Avrupa MedyumGüvenilir Bayan MedyumMedyumMedyum YorumlarıTürkiye Medyum

Aşk Ritüeli Yapan Medyum Hocalar

Aşk Ritüeli veya Canbar Aşk Ritüeli medyumlar tarafından en çok istenilen büyüler sıralamasında 1. sıradadır. Şöyle ki kimisi eşiyle arasın daki heyecanı yükseltmek için baş vurur Aşk Ritüeli işlemine kimisi ise platonik olarak aşık olduğu kişiyi kendisine aşık etmek için ister aşık etme büyüsünü.


Aşk Ritüelinü kimler yapabilir?
Aşk Ritüeli
nü belli ilim ve irade sahibi olmuş yıllarını büyü bozma, büyü yapma gibi işlere adamış medyumlar veya bazıların deyimiyle hocalar tarafından yapılabilir. Fakat bir çok hoca Aşk Ritüelinü yapmaz bunun sebebi ise oldukça meşekatli ve sabır isteyen bir durum olduğu için. İşleme başlanmasıyla işlemi yaptıracak kişinin medyumu sürekli aramasından kaynaklı böyle çok fazla yapan medyum bulamayabilirsiniz.


Aşk Ritüeli ne kadar sürede etki eder?
Aşk Ritüelinün etkisi en az 48 saat en çok 28 gün sürede etki eder bu süre medyumun yapmış olduğu işlemin etkili olup veya da olmamasıyla kaynaklıdır. ilmi bilgisi yüksek iradeli bir medyum 48 saat içinde etkisini gösterirken daha acemi sayılacak medyumlar en geç olmaz denilen ilişkiyi bile 28 günde tamamlamışlığı vardır


Aşk Ritüeli yapan hoca nasıl bulurum?
Aşk Ritüeli yapan hocayı bulmanız için aşşağıda ki yorumları kontrol edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu