Avrupa MedyumGüvenilir Bayan MedyumMedyumMedyum YorumlarıTürkiye Medyum

Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme büyüsü veya Geri Getirme büyüsü medyumlar tarafından en çok istenilen büyüler sıralamasında 1. sıradadır. Şöyle ki kimisi eşinin kendisini aldatmaya yönelmesi kimiside öyle bir şey hiç bir zaman olmasın diye yaptırmak ister Geri Getirme Büyüsünü.

Geri Getirme Büyüsünü kimler yapabilir?
Geri Getirme büyüsü
nü belli ilim ve irade sahibi olmuş yıllarını büyü bozma, büyü yapma gibi işlere adamış medyumlar veya bazıların deyimiyle hocalar tarafından yapılabilir. Fakat bir çok hoca Geri Getirme büyüsünü yapmaz bunun sebebi ise oldukça meşekatli ve sabır isteyen bir durum olduğu için. İşleme başlanmasıyla işlemi yaptıracak kişinin medyumu sürekli aramasından kaynaklı böyle çok fazla yapan medyum bulamayabilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü ne kadar sürede etki eder?
Geri Getirme büyüsü
nün etkisi en az 48 saat en çok 28 gün sürede etki eder bu süre medyumun yapmış olduğu işlemin etkili olup veya da olmamasıyla kaynaklıdır. ilmi bilgisi yüksek iradeli bir medyum 48 saat içinde etkisini gösterirken daha acemi sayılacak medyumlar en geç olmaz denilen ilişkiyi bile 28 günde tamamlamışlığı vardır.

Geri Getirme büyüsü yapan hoca nasıl bulurum?
Geri Getirme büyüsü yapan hocayı bulmanız için aşşağıda ki yorumları kontrol edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Avatar Fırat dedi ki:

    Geri getirme büyüsünde uzman Medyum teslime hocamı herkese tavsiye ederim gerçekten çok başarılı ve çok iyi bir hoca kendisi arkadaşlar.

  2. Avatar Songül dedi ki:

    Gideni geri getirme büyüsü yaptırdım ben eşim için 7 gün içinde tekrardan bana döndü kendisi şuan hiçbir sorunumuz yok ve çok mutluyuz yaz bitmeden tatile gidelim uzun zamandır hiçbir yere gitmiyoruz dedi çok mutluyum yemin ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu